شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی “میندسا”

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی میندسا و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی میندسا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی میندسا به ایشان متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی میندسا فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی میندسا امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا در بخش “تماس با ما “و آدرس الکترونیکی info@mindesairan.com با ما تماس بگيريد.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در فروشگاه اینترنتی میندسا عضویت نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا در اختیار شما قرار گیرد.

فروشگاه اینترنتی میندسا هيچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی میندسا شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی میندسا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. فروشگاه اینترنتی میندسا هيچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی میندسا با کاربران فقط از mindesairan.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی میندسا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارسال به سریعترین شکل

فروشگاه اینترنتی میندسا با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار شرکت ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال می گردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

فروشگاه اینترنتی میندسا ارزش وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است.

ارتباط مستقيم با کاربران

میندسا به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@mindesairan.com به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش های خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش جزئیات محصول در میندسا برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی میندسا درج نموده است.

فروشگاه اینترنتی میندسا به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

به امید رضایتمندی و سلامتی مشتریان

© مالکیت معنوی محتويات شامل قانون حق تکثير  متعلق به گروه میندسا می باشد.
© کليه حقوق محفوظ است. ۱۴۰۲ هجری خورشیدی

Close سبد خرید
Close علاقه مندی
Close مشاهده های اخیر
Close
Close
دسته بندی ها